фото: Запорізька ОВА
Четвер, 9 січня, у Запорізькій області оголосили Днем жалоби за загиблими внаслідок вчорашньої атаки Росії
Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров, передає RegioNews.
«Росіяни вбили 13 людей прицільно вдаривши посеред дня в жвавий район міста. Висловлюю співчуття рідним і близьким загиблих. Важко підібрати слова. Не пробачимо!», – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, кількість постраждалих через удари ФАБами по середмістю Запоріжжя 8 січня зросла до 113. До лікарень міста госпіталізували 59 людей, з них 10 – у важкому стані.
Момент атаки росіян на місто потрапив на відеореєстратор.



