25 квітня на острові Хортиця відбувся третій етап висадження дерев у «Парку Честі», присвяченому загиблим захисникам України. Під час акції висадили 150 дерев, серед яких шість – на честь полеглих військових із Долинської громади. Про це 13 травня повідомили у сільраді.
Тільки корисні та достовірні новини! Підписуйтесь на telegram-канал «Відбудова. Онлайн»!
Ініціатором створення парку стала громадська організація «Разом. ЮА» за підтримки Запорізької ОВА.
На Хортиці вшанували полеглих воїнів громади. Фото: Долинська громада x
На Хортиці вшанували полеглих воїнів громади. Фото: Долинська громада
На заході були присутні рідні загиблих воїнів. Фото: Долинська громада x
На заході були присутні рідні загиблих воїнів. Фото: Долинська громада
Дерева висадили на честь Олега Бурдиновича, Андрія Головка, Ігоря Фазєкоша, Олександра Чевичелова, Максима Кирпи та Дмитра Литвина.
Кожне дерево в «Парку Честі» має QR-код, який веде на онлайн-сторінку полеглого воїна. Там можна дізнатися більше про його життя, службу та бойовий шлях.
Тема:



