Фото: Запорізька ОВА
У п’ятницю, 15 травня, окупанти завдали чергового удару по промисловому об’єкту в Запоріжжі. Внаслідок атаки постраждали мирні мешканці, а вибуховою хвилею пошкоджено житловий сектор
Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Іван Федоров, передає RegioNews.
«Росіяни знову атакують обласний центр», — зазначив Федоров.
За його словами, «знову удар по обʼєкту промисловості».
«Росіяни цілять у промислову інфраструктуру, проте найбільше під ударом — цивільні», — зауважив Федоров.
За його словами, двоє людей поранені, а також значно пошкоджені приватні будинки.
Нагадаємо, що у Херсоні російські окупанти атакували автомобіль волонтерів громадської організації «Іскра Добра», які доставляли гарячі обіди місцевим жителям.



