Окупаційна влада захопленого регіону повідомляє, що готова запускати потяги з росії територіями півдня та сходу України до анексованого Криму, але є нюанс… Розкладу рейсів для цивільних не передбачається.
Пасажирів у вагонах до окупованого Криму не буде. Фото: соцмережі
Залізниця якщо й запрацює, то виключно для військових потреб окупантів. Пасажирських перевезень не планують. «Бердянськ 24» звернув увагу на заяви псевдогубернатора Запорізької області Євгена Балицького.
«Ми, в принципі, інфраструктуру підготували. У нас залізниця працює, але ми не можемо поки собі дозволити цивільне сполучення запускати, враховуючи, що дрони долітають, ракети долітають», — цитують Балицького пропагандистські медіа.
Гауляйтер мріє, що пасажирські перевезення запустять, коли відсунуть лінію фронту за межі досяжності реактивної та ствольної артилерії.
Тож, залізницю, яку вже неодноразово анонсували загарбники, використовуватимуть у мілітаристських цілях, поставляючи нею техніку та боєприпаси.
Путін стверджує: залізнична дорога від Ростову до Бердянська відновлена. В самому місті про це мовчать