Вторник, 3 октября, 2023
Новости Запорожья
UK RU
  • Главная
  • ЗАПОРОЖЬЕ
  • Область
    • Новости Бердянска
    • Новости Мелитополя
    • Новости Энергодара
    • Новости Пологи
  • ОБЩЕСТВО
  • Политика
  • Экономика
  • Криминал
  • Спорт
    • Новости бокса
    • Новости футбола
  • Карта Запорожья
  • Погода
Нет результатов
Показать все
  • Главная
  • ЗАПОРОЖЬЕ
  • Область
    • Новости Бердянска
    • Новости Мелитополя
    • Новости Энергодара
    • Новости Пологи
  • ОБЩЕСТВО
  • Политика
  • Экономика
  • Криминал
  • Спорт
    • Новости бокса
    • Новости футбола
  • Карта Запорожья
  • Погода
Нет результатов
Показать все
Новости Запорожья
Нет результатов
Показать все
RU UK

Яке поле декларації з транспортного податку з типом «Уточнююча» заповнюється у разі переходу права власності на транспортний засіб про

08.09.2023
в рубрике Экономика

При поданні Декларації з типом «Уточнююча» заповнюється поле «з урахуванням уточнень з», яке означає, що у платника протягом року змінюється кількість об’єктів оподаткування (відбувся перехід права власності (набуття/втрата права власності) на транспортні засоби), де зазначається арабськими цифрами номер місяця звітного року, в якому виникло/втрачено право власності на транспортні засоби.

Поле «починаючи з» заповнюється у Декларації з типом «Звітна» у разі виникнення протягом року об’єкта оподаткування (до цієї дати у платника об’єктів оподаткування не було).

Підпунктом 267.6.4 пункту 267.6 статті 267 ПКУ встановлено, що платники транспортного податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію з транспортного податку за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, Декларація юридичною особою – платником транспортного податку подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а транспортний податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. 

У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року транспортний податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт (підпункт 267.6.5 пункту 267.6 статті 267 ПКУ).

Форма Декларації затверджена наказом Міністерства фінансів України від 10.04.2015 № 415 «Про затвердження форми Податкової декларації з транспортного податку» (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 30.11.2022 № 401).

Рядок 1 заголовної частини Декларації передбачає заповнення форми Декларації з типом: «Звітна» (поле 01), «Звітна нова» (поле 02), «Уточнююча» (поле 03).

Документ звітності з типом «Звітний» подається платником податків, якщо за такий звітний (податковий) період документ звітності ще не подавався. Документ звітності з типом «Звітний новий» подається платником податків до закінчення граничного строку подання для такого документа звітності, якщо раніше подавався документ звітності з типом «Звітний» або «Звітний новий» за такий самий звітний (податковий) період з урахуванням особливостей для певних форм документів звітності.

Документ звітності з типом «Уточнюючий» подається платником податків після закінчення граничного строку подання для такого документа звітності, якщо раніше подавався документ звітності з типом «Звітний» або «Звітний новий» за звітний (податковий) період, що уточнюється, зокрема, у разі зміни протягом року об’єкта та/або бази оподаткування, появи нових об’єктів оподаткування, для форм документів звітності, щодо яких подання передбачено за звітний рік до його закінчення.

Згідно з примітками 2 та 3 інформації до Декларації:

поле «починаючи з» заповнюється у разі подання Декларації щодо транспортних засобів, придбаних протягом звітного року або отриманих у разі переходу права власності на транспортні засоби протягом звітного року (зазначається номер місяця арабськими цифрами);

поле «з урахуванням уточнень з» заповнюється у разі уточнення податкових зобов’язань (зазначається номер місяця арабськими цифрами).

Источник

Похожие публикации

Налогообложения банковских «сверхприбылей» не будет, но есть альтернатива. Позволит ли она избежать роста комиссий

                            
                        Читать на украинском                    
    
                    
                        22.09.2023 15:30
                        
													
                                                                                    
                                    
                                        Анна Мартищук
                                    
                                
                                                                            
                        
                        
                        
    

        
    

                    
                    
                    
  
    
        
            
                
            
            Facebook  
        
    

    
        
            
                
                    
                    
                    
                
            
            Linkedin
        
    

    
        
            
                
            
            Twitter
        
    

    

    
        
            
                
            
            Telegram
        
    

    
        
            
                
            
            FB Messenger
        
    


                    
                                        
                      
                                                                        Нацбанк предложил временно повысить ставку налога на прибыль банков вместо налога на чистый процентный доход или «сверхприбыли» финучреждений, который предложили нардепы. Речь идет о повышении действующей ставки налога вдвое. PaySpace Magazine узнали мнение банкиров и как это повлияет на клиентов

Налогообложения банковских «сверхприбылей» не будет, но есть альтернатива. Фото: pexels.com
Как мы вам рассказывали, НБУ и нардепы согласовали размер налога на прибыль банков. Регулятор и комитет ВРУ предлагают на 2 года вдвое увеличить ставку налога на прибыль банков — с 18% до 36%. Буквально за половину текущего года банки заработали чистую прибыль в 67,7 млрд грн. В основном за счет процентных платежей от НБУ и Минфина за депозитные вклады и ОВГЗ.
В эксклюзивном интервью для PaySpace Magazine один из ключевых экспертов в сфере финансов, украинский экономист, основатель и руководитель инвестиционной компании HUG’S  Эрик Найман спрогнозировал, что идея народных депутатов ввести налог на «сверхприбыли» банков бессмысленна и не поддерживается Минфином, ведь будет иметь негативные социальные последствия.
«Этот подход может считаться социалистическим. Я не поддерживаю идею, чтобы банки получали сверхприбыли, поскольку в конечном итоге это происходит за счет обычных украинцев. Как население, так и бизнес в конечном итоге платят за эти сверхприбыли банкирам. Однако решать этот вопрос следует в НБУ, снижая процентную ставку, а не вводя нестандартные налоги. Это напоминает ситуацию, когда, имея боль в голове, кто-то предлагает отрезать ногу. В предложенной редакции законопроекта это действительно предусмотрено. То есть планируют ввести налог на процентные доходы, связанные с кредитованием. Это может привести к тому, что условия кредитования станут менее благоприятными», — сказал Эрик Найман.
Что предусматривает альтернативное решение для введения налога на сверхприбыли банков
Экономика

Налогообложения банковских «сверхприбылей» не будет, но есть альтернатива. Позволит ли она избежать роста комиссий Читать на украинском 22.09.2023 15:30 Анна Мартищук Facebook Linkedin Twitter Telegram FB Messenger Нацбанк предложил временно повысить ставку налога на прибыль банков вместо налога на чистый процентный доход или «сверхприбыли» финучреждений, который предложили нардепы. Речь идет о повышении действующей ставки налога вдвое. PaySpace Magazine узнали мнение банкиров и как это повлияет на клиентов Налогообложения банковских «сверхприбылей» не будет, но есть альтернатива. Фото: pexels.com Как мы вам рассказывали, НБУ и нардепы согласовали размер налога на прибыль банков. Регулятор и комитет ВРУ предлагают на 2 года вдвое увеличить ставку налога на прибыль банков — с 18% до 36%. Буквально за половину текущего года банки заработали чистую прибыль в 67,7 млрд грн. В основном за счет процентных платежей от НБУ и Минфина за депозитные вклады и ОВГЗ. В эксклюзивном интервью для PaySpace Magazine один из ключевых экспертов в сфере финансов, украинский экономист, основатель и руководитель инвестиционной компании HUG’S  Эрик Найман спрогнозировал, что идея народных депутатов ввести налог на «сверхприбыли» банков бессмысленна и не поддерживается Минфином, ведь будет иметь негативные социальные последствия. «Этот подход может считаться социалистическим. Я не поддерживаю идею, чтобы банки получали сверхприбыли, поскольку в конечном итоге это происходит за счет обычных украинцев. Как население, так и бизнес в конечном итоге платят за эти сверхприбыли банкирам. Однако решать этот вопрос следует в НБУ, снижая процентную ставку, а не вводя нестандартные налоги. Это напоминает ситуацию, когда, имея боль в голове, кто-то предлагает отрезать ногу. В предложенной редакции законопроекта это действительно предусмотрено. То есть планируют ввести налог на процентные доходы, связанные с кредитованием. Это может привести к тому, что условия кредитования станут менее благоприятными», — сказал Эрик Найман. Что предусматривает альтернативное решение для введения налога на сверхприбыли банков

03.10.2023
Які дії ФОП – платника єдиного податку, який з 01.08.2023 автоматично вважається платником єдиного податку відповідної групи, якщо ним перев
Экономика

Які дії ФОП – платника єдиного податку, який з 01.08.2023 автоматично вважається платником єдиного податку відповідної групи, якщо ним перев

02.10.2023
Чи включаються суми податків, сплачених у 2021 році в рахунок податкових зобов’язань з цих податків 2022 року, при обчисленні різниці між су
Экономика

Чи включаються суми податків, сплачених у 2021 році в рахунок податкових зобов’язань з цих податків 2022 року, при обчисленні різниці між су

02.10.2023
Please login to join discussion
Відділ реклами: [email protected]

© 2022 Новини Запоріжжя
Незалежна спілка молодих журналістів Запоріжжя.
прп. Соборний, 158, Запоріжжя, Запорізька область, Украина, 69000

Нет результатов
Показать все
  • Главная
  • ЗАПОРОЖЬЕ
  • Область
    • Новости Бердянска
    • Новости Мелитополя
    • Новости Энергодара
    • Новости Пологи
  • ОБЩЕСТВО
  • Политика
  • Экономика
  • Криминал
  • Спорт
    • Новости бокса
    • Новости футбола
  • Карта Запорожья
  • Погода

© 2022 Новини Запоріжжя
Незалежна спілка молодих журналістів Запоріжжя.
прп. Соборний, 158, Запоріжжя, Запорізька область, Украина, 69000