Fermata, наукова компанія, що спеціалізується на рішеннях для сільського господарства комп’ютерного бачення, співпрацює з agRE.tech, розробником роботизованої операційної системи для сталого автономного землеробства в агроелектричній системі. Разом вони хочуть запровадити скринінг врожаю на основі штучного інтелекту на ринку агровольтаїки, що розвивається.
Про це повідомляє Future Farming.
Це партнерство об’єднує платформу Fermata Croptimus, яка виконує моніторинг шкідників і хвороб у реальному часі з автономною робототехнічною системою agRE.tech, щоб запропонувати виробникам автоматизовану систему керування посівами.
Завдяки вбудовуванню системи Croptimus від Fermata в роботів agRE.Tech, що працюють на сонячних батареях, ця співпраця створює метод скринінгу врожаю, що дозволяє виробникам перенести фокус з відкриття на пом’якшення шкідливих загроз урожаю на відкритих полях. Камери Croptimus, які обертаються на 360° для точного сканування посівів на відкритих полях, тому кожному з роботів agRE.tech потрібна лише одна камера для ефективного моніторингу посівів.
Завдяки алгоритмам штучного інтелекту та навченим на ata, Croptimus™ сканує 24/7, аналізуючи кожну рослину за допомогою своєї моделі штучного інтелекту, щоб визначити, чи існує загроза, надсилаючи автоматичні сповіщення в реальному часі на agRE.os і виробників. Якщо загрозу виявлено, роботи agRE.tech можуть автономно нейтралізувати її шляхом вибіркового розпилення необхідної обробки в точному місці, зменшуючи кількість необхідних хімічних пестицидів і дорогих біологічних засобів контролю.
Операційна система A²PV від agRE.tech використовує штучний інтелект для забезпечення повністю автономного землеробства за допомогою робототехніки. Завдяки робототехнічним можливостям операційна система agRE.os забезпечує цілодобовий динамічний збір даних, вибіркове обприскування, обрізання, збирання врожаю тощо. На додаток до автономного управління культурами, система стартапу контролює операції з контролю та обслуговування сонячних полів, забезпечуючи agRE.tech його стійке джерело енергії та здатність отримувати додатковий прибуток від надлишку енергії.
Читайте також: Вчасний моніторинг у Закарпатті рятував господарства від парші