Поки у президента США Дональда Трампа немає таких можливостей для того, щоб викрасти диктаторів володимира путіна та Олександра Лукашенка.
Дональд Трамп та володимир путін
Про це в коментарі i-ua.tv заявив політолог Віталій Кулик.
«У Трампа немає можливостей для здійснення такої військової операції. Хоча блогери і кричать, чому можна з Мадурою та не можна з путіним? Якби було б можна, то так давно б зробили. Поки у Трампа немає таких можливостей для того, щоб викрасти путіна та Лукашенка. По-перше, це важко зробити територіально. По-друге, це не західна півкуля, яка не входить у концепт контролю над їх територіями. По- трете Венесуела не ядерна держава. А викрадення путіна у концепції американців має достатньо багато ризиків стосовно того, хто прийде до влади в рф та чи не призведе це до ядерного загострення», — каже В. Кулик.
За його словами, такі способи вирішення ситуації з росією більше з галузі фантастики та рожевих мрій, чим реальної політики.
«Хоча не виключаю, що в один прекрасний день путіна можуть захопити і це співпаде з транзитом влади у рф», — резюмує політолог.



